Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy

07.05.2019
Każdy z nas może być świadkiem bądź uczestnikiem wypadku. Czy wiedziałbyś jak udzielić pierwszej pomocy? Co to są parametry życiowe i jak zachować się w sytuacji kryzysowej? Nie czekaj – przyjdź na bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy!

Baner o bezpłatnym szkoleniu z pierwszej pomocy

10 maja, piątek 2019 r. 

  • Grupa I, godz. 10:00 – 12:15 szkolenie dla młodzieży
  • Grupa II, godz. 13:00 – 15:15 szkolenie dla dorosłych 

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Pl. Na Stawach 1, sala nr 605, VI piętro 

Zapraszają Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Grzegorz Wojtiuk, ratownik medyczny z firmy MEDIC-HELP w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich czyli Fundusze Europejskie zmieniają życie! - bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy dla młodzieży i dorosłych. 

Szkolenie prowadzi ratownik medyczny Grzegorz Wojtiuk z firmy MEDIC-HELP – uczestnik Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, który dzięki funduszom europejskim zdobył środki na własny biznes.

Tematami szkolenia będą m.in.:

prawidłowe wzywanie pomocy - telefony alarmowe, bezpieczeństwo miejsca zdarzenia, zranienia, złamania, skręcenia/zwichnięcia, oparzenia, porażenie prądem, zawał serca, krwawienie z nosa, udar, zadławienia, zatrzymanie krążenia u dorosłych/dzieci/niemowląt, bandażowanie, podtopienia.

Zapisy na szkolenie: 

e-mail: promocja@wup-krakow.pl 
telefon: 12 619 84 50 
Osobiście: w punkcie informacyjnym w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie,
plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków w godz. 8.00-17.00

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy do środy 8 maja do godziny 12.00!

Informacja dot. dostępności wydarzenia dla osób z niepełnosprawnościami:

Pragniemy zapewnić możliwość udziału w naszym szkoleniu każdej zainteresowanej osobie. Jeśli posiadają Państwo specjalne potrzeby np. wsparcia asystenta, zapewnienie tłumacza Polskiego Języka Migowego lub inne, prosimy o poinformowanie nas podczas dokonywania zapisów na szkolenie. W miarę możliwości będziemy starali się spełnić Państwa potrzeby. Przy budynku znajdują się 2 miejsca postojowe dla osób z niepełnosprawnościami. Wejście do budynku jest na poziomie parteru. Toaleta przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami znajduje się na parterze w budynku. W budynku znajdują się również windy.

Wskazówki dojazdu do WUP w Krakowie: 

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Pl. Na Stawach 1
Linie tramwajowe i autobusowe kursujące na przystanek „Komorowskiego" na ul. Kościuszki. Tramwaj: 1, 2, 44, 71
Autobus: 109, 229

Sprawdź naszą lokalizację na mapie: 

https://bit.ly/2GHauky