Wybierz lepszy start w przyszłość!

Kategoria: Wydarzenia
20.03.2019
Szukasz pracy, stażu, chcesz sprawdzić swoje CV i porozmawiać z pracodawcami czy doradcami zawodowymi? Przyjdź na Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego i wybierz lepszy start w przyszłość.

Plakat promujący Targi Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.jpg

Targi organizowane przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów UP 27 marca 2019 roku pod patronatem honorowym Jana Gąsienicy-Walczaka - dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, pod hasłem "Wybierz lepszy start w przyszłość" są adresowane do studentów i absolwentów małopolskich uczelni, jak również do osób poszukujących pracy, praktyk lub staży.

Uczestnictwo w wydarzeniu to okazja do nawiązania kontaktu z potencjalnymi pracodawcami, poznania aktualnych wymagań na określone stanowiska oraz skonsultowania swojego CV u doradcy zawodowego. W specjalnie przygotowanych punktach konsultacyjnych uczestnicy uzyskają bezpłatne porady w zakresie tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz będą mieli możliwość zrobienia zdjęcia do CV.

Na targach będą również obecni przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, u których będzie można uzyskać informacje dotyczące usług oferowanych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, w tym organizowanych warsztatów oraz zajęć. Zainteresowani będą mogli poznać założenia projektów "Kierunek Kariera""Kierunek Kariera Zawodowa", w tym Bilansu Kariery - usługi pozwalającej na podsumowanie swojego dorobku: doświadczenia zawodowego, wykształcenia, odbytych kursów i szkoleń oraz innych umiejętności, które posiadamy, ale nie są one w żaden sposób udokumentowane. Bilans Kariery stanowi też pierwszy krok do otrzymania bonów na szkolenia językowe, w zakresie kompetencji cyfrowych oraz inne szkolenia ogólne, w tym prawo jazdy kat. A, B, C i C+E oraz szkolenia zawodowe.

Targi Pracy są organizowane w ramach projektu "UProgu Kariery", realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do godziny 14.00 (aula Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2 w Krakowie).

Bezpłatny bilet do pobrania na wydarzenie dostępny jest na stronie: targipracyup2019.evenea.pl, natomiast szczegółowe informacje o targach znajdują się na stronie: www.abk.up.krakow.pl.

fot. Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie