Weekend z Funduszami zawita do Miechowa

Kategoria: Wydarzenia
03.08.2018
Kolejny przystanek "Weekendu z Funduszami" to Miechów. Już w najbliższy weekend, 4 i 5 sierpnia 2018 r., będzie okazja do poznania możliwości, jakie dają środki unijne.

Weekend z Funduszami w Miechowie - POWER.jpeg

Odwiedzający stoisko Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie na rynku w Miechowie w niedzielę, 5 sierpnia 2018 r. (od godz. 13.00), uzyskają informacje o aktualnie realizowanych projektach adresowanych do osób do 30. roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, dających szansę na odbycie kursu, szkolenia, stażu czy otrzymanie dotacji na otwarcie własnej firmy.

Ponadto nasi eksperci będą informowali o możliwościach, jakie daje udział w projekcie "Kierunek Kariera", w tym o Bilansie Kariery - usłudze pozwalającej określić swoje predyspozycje zawodowe i mocne strony, a także dającej szansę otrzymania 87% dofinansowania do szkoleń językowych, komputerowych i kursów prawa jazdy kat. A, B, C i C+E.

Na stoisku będą też obecni przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Miechowie.

Przypominamy, że Weekend z Funduszami to wydarzenia jedno- lub dwudniowe, podczas których eksperci doradzają, jak skorzystać z dotacji unijnych, jak przygotować projekt oraz jakie programy są realizowane. Imprezom towarzyszy wystawa "Fundusze bliżej Ciebie", jak i Miasteczko Funduszowe, w którym na odwiedzających czeka wiele atrakcji, m.in.:

  • konkursy i quizy z nagrodami, w których do wygrania są tablet, hulajnoga, deskorolka oraz e-book; 
  • prezentacje firm i instytucji, które rozwinęły swoje produkty i usługi dzięki Funduszom Europejskim; 
  • dla najmłodszych: dinozaur i puzzle 3D z Dinolandii, fotobudka i niespodzianki z Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema; 
  • kino plenerowe i pokaz filmu "Iluzja".

Organizatorem Weekendów z Funduszami jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.weekend.fundusze.malopolska.pl.