Weekend z Funduszami: Zapraszamy do Skawiny

Kategoria: Wydarzenia
18.07.2018
"Weekend z Funduszami" gościł już w Ciężkowicach, Tarnowie, Nowym Sączu, Proszowicach, Niepołomicach i Tuchowie. Teraz przyszedł czas na Skawinę.

Weekend z Funduszami w Skawinie - baner.jpg

Odwiedzający stoisko Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie na rynku w Skawinie w niedzielę, 22 lipca 2018 r. (od godz. 13.00), uzyskają informacje o aktualnie realizowanych projektach adresowanych do osób do 30. roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, dających szansę na odbycie kursu, szkolenia, stażu czy otrzymanie dotacji na otwarcie własnej firmy.

Ponadto nasi eksperci będą informowali o możliwościach, jakie daje udział w projekcie "Kierunek Kariera", w tym o Bilansie Kariery - usłudze pozwalającej określić swoje predyspozycje zawodowe i mocne strony, a także dającej szansę otrzymania 87% dofinansowania do szkoleń językowych, komputerowych i kursów prawa jazdy kat. A, B, C i C+E.

Na stoisku będą też obecni przedstawiciele Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego.

Przypominamy, że Weekend z Funduszami to wydarzenia jedno- lub dwudniowe, podczas których eksperci doradzają, jak skorzystać z dotacji unijnych, jak przygotować projekt oraz jakie programy są realizowane. Imprezom towarzyszy wystawa "Fundusze bliżej Ciebie", jak i Miasteczko Funduszowe, w którym na odwiedzających czeka wiele atrakcji, m.in.:

  • konkursy i quizy z nagrodami, w których do wygrania są tablet, hulajnoga, deskorolka oraz e-book;
  • prezentacje firm i instytucji, które rozwinęły swoje produkty i usługi dzięki Funduszom Europejskim; 
  • dla najmłodszych: dinozaur i puzzle 3D z Inwałd Parku, eksperymenty z Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema i wiele innych; 
  • kino plenerowe i pokaz filmu "Iluzja".

Organizatorem Weekendów z Funduszami jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.weekend.fundusze.malopolska.pl.

fot. UMWM