VII edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich – w tym roku on-line

Kategoria: Działania promocyjne
10.08.2020
Tegoroczna edycja ogólnopolskiej akcji skupiającej beneficjentów Funduszy Europejskich odbędzie się od 25 do 27 września 2020 roku. Przez wzgląd na panującą pandemię COVID-19, wydarzenie w całości przeniesiono do Internetu.

Podczas trzech dni udostępniania atrakcji przewidziano szerokich ich wachlarz, m. in. warsztaty on-line oraz wirtualne zwiedzenie. W ramach wydarzenia beneficjenci mogą wziąć udział w konkursie polegającym na przygotowaniu krótkiego materiału filmowego (od 30. sekund do 1. minuty), promującego ich projekt oraz udostępnieniu we własnych mediach społecznościowych. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Trzy najciekawsze filmiki wybrane przez konkursowe jury, składające się z przedstawicieli Ministerstwa oraz przedstawicieli Regionów, zostaną nagrodzone. Nagrodę zapewnia Ministerstwo Finansów i Polityki Regionalnej. 

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę stronę www.dniotwarte.eu.