Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2020 - młodzi przedsiębiorcy z POWERem

Kategoria: Działania promocyjne
19.11.2020
Na kanale Youtube Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie opublikowano film z udziałem uczestników projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

W materiale młodzi przedsiębiorcy, którzy skorzystali z unijnego dofinansowania na otwarcie własnej firmy, opowiadają w swoich doświadczeniach. Film powstał w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to inicjatywa promująca ideę „bycia przedsiębiorczym”, w szczególności wśród młodych ludzi. Jest to świetna okazja, by zaplanować rozwój swojej ścieżki kariery czy też pomyśleć o założeniu działalności gospodarczej. 

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprosił młode osoby, które skorzystały z dofinansowania na otwarcie własnej firmy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, do podzielenia się doświadczeniami, w jaki sposób fundusze europejskie przyczyniły się do rozwoju ich działalności.

Film obejrzeć można na kanale Youtube WupKrakow.Informacje o tegorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, trwającej od 16 do 22 listopada br., znaleźć można na stronie internetowej Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.