POWER wyzwanie: Zdobądź pracę marzeń! – zapraszamy na wydarzenie online

08.09.2022
Skończyłeś szkołę, studia i zastanawiasz się, co tak naprawdę chcesz w życiu robić? Przeglądasz w Internecie oferty pracy i nie znajdujesz nic ciekawego dla siebie? Czy to oznacza, że nie ma dla Ciebie pracy? Myślisz: co ja mam teraz zrobić? Może się przekwalifikować? Może przejść do IT? Owszem, to ciekawa alternatywa, ale czy przekwalifikowanie się na samym początku kariery zawodowej jest konieczne?

POWER Wyzwanie Zdobądź pracę marzeń! zaproszenie na wydarzenie online na kanale YouTube wupkrakow.

Weź udział w naszym POWER wyzwaniu i zdobądź pracę marzeń! Od 7 do 9 października organizujemy specjalnie dla Ciebie wydarzenie online z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

W ramach wydarzenia codziennie będziemy publikować filmy dotyczące tego, jak znaleźć pracę marzeń. Nasi doradcy kariery pokażą Ci jak znaleźć w życiu swoją ścieżkę kariery, jak napisać skuteczne CV, jak szukać pracy bez wcześniejszego doświadczenia i jak przygotować się do rozmowy o pracę.

To wszystko na naszym kanale na YouTube.
Zasubskrybuj nasz kanał już teraz a otrzymasz powiadomienia o nowych filmach.
Na koniec przygotowaliśmy dla Ciebie quiz, w którym jeszcze raz utrwalisz zdobytą wiedzę.
Zajrzyj do nas, zasubskrybuj, udostępnij i poleć znajomym :-) 

Do zobaczenia na POWER wyzwaniu!

Wydarzenie organizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach IX Edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. DOFE to coroczna impreza, którą organizuje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. To czas, kiedy małe i duże przedsiębiorstwa, a także instytucje z całej Polski prezentują swoje funduszowe projekty. DOFE jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Pozwala ona bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą dotacji unijnych.