Jesteś Powerful! – Wykorzystaj możliwości i znajdź pracę na Absolvent Talent Days w Krakowie

15.10.2019
Bądź krok przed innymi. Spotkaj się z nami 22 października 2019 w ICE Kraków Congress Centre podczas Absolvent Talent Days. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i porozmawiaj z nami o Twojej przyszłości.

Jeśli aktualnie szukasz pracy, myślisz o założeniu firmy lub chcesz się doszkolić – odwiedź stoisko Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie i dowiedz się więcej o bezpłatnej ofercie rozwoju Twojej kariery.

Na naszym stoisku dowiesz się m.in. o programie POWER dla młodych, który pomaga znaleźć pracę, staż, sfinansować szkolenie czy otrzymać dotację na założenie swojego biznesu oraz wiele więcej.

GRAFIKA-NA-STRONĘ-WWW.png

O godzinie 15.20 zapraszamy na wyjątkowy warsztat pn. „Robię to, co lubię i zarabiam na tym – czyli własna ścieżka kariery dla każdego” z udziałem polskich twórców internetowych i doradcy zawodowego. O swojej drodze zawodowej opowiedzą nam goście specjalni – Krystian Bończyk „Gilathiss”, Patryk Brzozowski „Kameralnie”, Maja Michoń „Majucha” oraz Andrzej Dyszkiewicz „Admiros”. 

Zdradzimy sekrety związane między innymi z tym, jak można zacząć zarabiać na YouTube, jak najszybciej zdobyć publiczność i nowe subskrypcje, jak się ma kwestia podatków do zarabiania na YouTube i kto wybiera ewentualnych sponsorów filmów i dba o ich promocję. Nasi goście powiedzą Wam również, jak motywują się do robienia filmów, skąd czerpią inspirację i przedstawią Wam wady i zalety pracy youtubera.

Zapisz się na bezpłatny warsztat

Pobierz bezpłatny bilet na wydarzenie na: ttalentdays.pl

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do wydarzenia na Facebooku