Pokaż się! Dołącz do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Kategoria: Działania promocyjne
15.03.2017
W tym roku po raz 4. zostaną zorganizowane Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Już dziś zachęcamy do udziału w akcji beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy zrealizowali ciekawe projekty.

DOFE.jpg

O akcji

Wydarzenie rozpocznie się 18 maja i potrwa do 21 maja 2017 r. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest rozwój - naszego otoczenia, kraju, przedsiębiorczości, ale też rozwój osobisty, dlatego największą szansę na promocję będą miały inicjatywy zapewniające proste i nowoczesne rozwiązania, dzięki którym żyje nam się lepiej, jak i projekty wpływające na rozwój naszego otoczenia, miasta, wsi, kraju, ale też przedsiębiorczości.

Jak dołączyć do akcji?

Aby wziąć udział w DOFE 2017 nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego widowiska. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Najciekawsze w Dniach Otwartych są wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych czy oczyszczalni ścieków wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji i najbardziej przyciąga uczestników. 

Co zyskają uczestnicy?

Ministerstwo Rozwoju wraz z partnerami akcji wspiera promocję wszystkich wydarzeń uczestniczących w Dniach Otwartych. Zapewnia reklamę akcji w mediach ogólnopolskich i regionalnych, darmowe pakiety materiałów promocyjnych dla odwiedzających, funkcjonalny portal ze wspólną mapą wydarzeń.

Najciekawsze projekty mogą liczyć na dedykowane audycje w mediach.

Zgłoszenia

Nabór atrakcji rozpocznie się najprawdopodobniej w marcu 2017 r. Wcześniej zostanie opublikowany regulamin i inne niezbędne informacje o tegorocznej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Szczegóły akcji będą dostępne na stronie www.dniotwarte.eu.