O możliwościach, jakie dają Fundusze Europejskie w Miechowie

Kategoria: Wydarzenia
06.08.2018
W jaki sposób otrzymać bony na szkolenia lub dotację na założenie własnej firmy - m.in. o tym informowaliśmy w minioną niedzielę w Miechowie w ramach "Weekendu z Funduszami".

POWER - Miechów.jpg

Młodzi Małopolanie odwiedzający stoisko Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie w niedzielę, 5 sierpnia 2018 r., na miechowskim rynku mogli uzyskać informacje o aktualnie realizowanych projektach adresowanych do osób do 30. roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, dających szansę na odbycie kursu, szkolenia, stażu czy otrzymanie dotacji na otwarcie własnej firmy.

Ponadto nasi eksperci informowali o możliwościach, jakie daje udział w projekcie "Kierunek Kariera", w tym o Bilansie Kariery - usłudze pozwalającej określić swoje predyspozycje zawodowe i mocne strony, a także dającej szansę otrzymania 87% dofinansowania do szkoleń językowych, komputerowych i kursów prawa jazdy kat. A, B, C i C+E.

Na stoisku byli również obecni przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Miechowie.

Weekend z Funduszami to wydarzenia jedno- lub dwudniowe, których główną ideą jest zainteresowanie mieszkańców regionu środkami unijnymi - w kontekście aktualnych naborów i prezentacja inwestycji powstałych dzięki unijnemu wsparciu.

Organizatorem Weekendów z Funduszami jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.weekend.fundusze.malopolska.pl.