O Funduszach Europejskich w Skawinie

Kategoria: Wydarzenia
23.07.2018
Kolejna odsłona "Weekendu z Funduszami" za nami. Tym razem festiwalowa scena gościła w Skawinie.

POWER.jpg

Odwiedzający stoisko Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie na rynku w Skawinie w niedzielę, 22 lipca 2018 r., uzyskali informacje o aktualnie realizowanych projektach adresowanych do osób do 30. roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, dających szansę na odbycie kursu, szkolenia, stażu czy otrzymanie dotacji na otwarcie własnej firmy.

Ponadto nasi eksperci informowali o możliwościach, jakie daje udział w projekcie "Kierunek Kariera", w tym o Bilansie Kariery - usłudze pozwalającej określić swoje predyspozycje zawodowe i mocne strony, a także dającej szansę otrzymania 87% dofinansowania do szkoleń językowych, komputerowych i kursów prawa jazdy kat. A, B, C i C+E.

Na stoisku byli też obecni przedstawiciele Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego.

Przypominamy, że Weekend z Funduszami to wydarzenia jedno- lub dwudniowe, podczas których eksperci doradzają, jak skorzystać z dotacji unijnych, jak przygotować projekt oraz jakie programy są realizowane. Imprezom towarzyszy wystawa "Fundusze bliżej Ciebie", jak i Miasteczko Funduszowe, w którym na odwiedzających czeka wiele atrakcji, m.in.: konkursy i quizy z nagrodami, prezentacje firm i instytucji, które rozwinęły swoje produkty i usługi dzięki Funduszom Europejskim czy kino plenerowe.

Organizatorem Weekendów z Funduszami jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.weekend.fundusze.malopolska.pl.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia.