O Funduszach Europejskich w Niepołomicach

Kategoria: Wydarzenia
25.06.2018
"Weekend z Funduszami" gościł w Niepołomicach. Była to okazja do zapoznania się z możliwościami, jakie dają środki unijne.

Weekend z Funduszami w Niepołomicach.jpg

Młodzi Małopolanie przybywający na niepołomicki rynek w niedzielę, 24 czerwca 2018 r., na stoisku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie mogli uzyskać informacje o aktualnie realizowanych projektach adresowanych do osób do 30. roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, dających szansę na odbycie kursu, szkolenia, stażu czy otrzymanie dotacji na otwarcie własnej firmy. 

Ponadto nasi eksperci informowali o możliwościach, jakie daje udział w projekcie "Kierunek Kariera", w tym o Bilansie Kariery - usłudze pozwalającej określić swoje predyspozycje zawodowe i mocne strony, a także dającej szansę otrzymania 87% dofinansowania do szkoleń językowych, komputerowych i kursów prawa jazdy kat. A, B, C i C+E. 

Na stoisku byli również obecni przedstawiciele Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego i Instytutu Turystyki w Krakowie.

Weekend z Funduszami to wydarzenia jedno- lub dwudniowe, których główną ideą jest zainteresowanie mieszkańców regionu środkami unijnymi - w kontekście aktualnych naborów i prezentacja inwestycji powstałych dzięki unijnemu wsparciu. 

Organizatorem Weekendów z Funduszami jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. 

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.weekend.fundusze.malopolska.pl.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia.