Młodzi z Małopolski pełni POWERa

Kategoria: Działania promocyjne
01.08.2019
#jestespowerful - pod takim hasłem ruszyła kampania internetowa promująca możliwości, jakie daje młodym Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) w Małopolsce. Działania reklamowe potrwają od sierpnia do listopada.

Kampania skierowana jest do osób pomiędzy 15 a 29 rokiem życia, które nie pracują, nie uczą się oraz nie szkolą. Komunikacja będzie adresowana także do młodych Polaków pracujących lub bez pracy, którzy powrócili z emigracji oraz imigrantów przed 30-stką, którzy osiedlili się w Małopolsce.

Działa strona jestespowerful.pl, na której można znaleźć aktualne rekrutacje do projektów oraz zobaczyć historie osób, które są aktywne na rynku pracy i inspirują innych do działania. 

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprosił do współpracy youtuberów: Admirosa, Majuchę, Kameralnie oraz Gilathissa, którzy pokażą, skąd czerpią swojego POWERa. Wezmą oni udział w spotach filmowych oraz zaplanowanym na jesieni wydarzeniu w Krakowie. Kampanię będzie można śledzić także na Instagramie: jestespowerful. 

Zaplanowana promocja ma pokazać korzyści Programu, który skupia się przede wszystkim na indywidualnej pomocy i współpracy uczestników z doradcami zawodowymi. Młodzi wspierani są między innymi stażami, bonami na przeprowadzkę, szkoleniami i innymi formami dokształcania się. Dzięki temu są w stanie zdobyć doświadczenie lub kwalifikacje – zgodnie z potrzebami pracodawców. 

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój to przedsięwzięcie finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W latach 2014-20 Małopolska otrzyma ponad 800 mln zł, a pomocą z tego programu objętych ma być prawie 80 tys. młodych ludzi.

Działania można śledzić:

www.jestespowerful.pl
Instagramie: jestespowerful
Kanale na YouTubie: WUP w Krakowie