Jesteśmy liderem aktywizacji osób młodych!

Kategoria: Wydarzenia
26.10.2018
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zdobył statuetkę i tytuł "Lider Aktywizacji Osób Młodych 2018" w konkursie organizowanym przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM.

Lider aktywizacji - PO WER.jpg

Nagrodę przyznano za prowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej w mediach społecznościowych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, skierowanej do młodych osób w Małopolsce.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 26 października 2018 r. w Warszawie. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele publicznych instytucji rynku pracy oraz agencji zatrudnienia. W tegorocznej edycji konkursu w kategorii publiczne instytucje rynku pracy Rada Nagrody zdecydowała o przyznaniu 12 nagród głównych, 9 nagród specjalnych i 10 wyróżnień. W kategorii agencje zatrudnienia przyznane zostały 2 nagrody specjalne. Jak podkreśliła wiceprezes Zarządu Fundacji Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM - Małgorzata Domagała - w tym roku urzędy pracy zostały docenione za praktyki, które wykraczają poza zapisy ustawy, a także za niestandardowe działania na rzecz osób młodych.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie otrzymał nagrodę główną za kampanię informacyjno-edukacyjną Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój prowadzoną w mediach społecznościowych. Zapraszamy do obejrzenia filmów, które zostały przygotowane w ramach kampanii w serwisie YouTube, a także do zapoznania się z listą zdobywców tytułu "Lider aktywizacji Osób Młodych 2018" na stronie Fundacji Polprom.

"Lider Aktywizacji Osób Młodych 2018" to ogólnopolski konkurs na najlepsze praktyki instytucji rynku pracy. Do udziału w konkursie zapraszane są wszystkie publiczne instytucje rynku pracy oraz agencje zatrudnienia, które realizują niestandardowe rozwiązania wspierające wejście osób młodych na rynek pracy.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia.