Dołącz do akcji #DOFE i wypromuj swój projekt!

23.03.2023
Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to coroczna impreza, która w tym roku obchodzić będzie swój jubileusz. Tegoroczne DOFE to posumowanie 10 lat realizowania projektów współfinansowanych ze środków unijnych. W tym roku odbędzie się od 12 do 14 maja. To największe ogólnopolskie wydarzenie promujące efekty obecności Funduszy Europejskich w polskich inwestycjach. Dołącz do akcji #DOFE i pokaż innym swój projekt!

Zorganizuj wydarzenie stacjonarnie

W tym roku zapraszamy do organizacji wydarzeń w formie stacjonarnej. O formie zaprezentowania swojego projektu decydujesz sam. Doświadczenia poprzednich edycji pokazały, że uczestnicy chętnie biorą udział w takich formach jak pokazy, warsztaty, koncerty, pikniki, gry miejskie czy biegi. Poszukaj formy, która pozwoli najlepiej zaprezentować Twój projekt i jednocześnie będzie prawdziwą atrakcją dla Małopolan.

Zgłoś swoje wydarzenie do 7 kwietnia 2023

Aby zgłosić swoje wydarzenie, wejdź na stronę dniotwarte.eu  i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Termin rejestracji wydarzeń przedłużono do 7 kwietnia 2023 r.

DOFE jest częścią szerszej kampanii #EUinMyRegion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Pozwala bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą dotacji unijnych.