Szkolenie z zakresu rekrutacji uczestników do projektów PO WER i komunikacji z osobami z niepełnosprawnościami w Starym Sączu

Kategoria: promocja
od 08.09.2017 11:00 do 08.09.2017 14:00
Stary Sącz

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie informuje, że w dniu 8 września 2017 r. o godz. 11.00, w namiocie sferycznym w Strefie Informacji o Funduszach Europejskich, na rynku w Starym Sączu odbędzie się szkolenie "Skuteczna rekrutacja uczestników do projektów PO WER i komunikacja z osobami z niepełnosprawnościami".

Szkolenie jest adresowane do podmiotów, które mogą ubiegać się o dofinansowanie na realizację projektów skierowanych do osób młodych - potencjalnych beneficjentów PO WER oraz do podmiotów już realizujących projekty w Małopolsce - beneficjentów PO WER.

Spotkanie o charakterze eksperckim i szkoleniowym poświęcone będzie przynoszącej efekty komunikacji i promocji działań realizowanych w projektach unijnych. Główny nacisk zostanie położony na komunikację w Internecie, w tym z osobami z niepełnosprawnościami.

Szkolenie poprowadzą: 

  • Piotr Pierścionek - specjalista ds. promocji w Internecie,
  • Katarzyna Biesiada - specjalista ds. komunikacji z osobami z niepełnosprawnościami.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o wysłanie e-maila na adres: promocja@wup-krakow.pl do dnia 4 września 2017 r. (poniedziałek).

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie informacja zwrotna wysłana na adres e-mail, z którego przesłano zgłoszenie.

W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniu Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zastrzega sobie możliwość ograniczenia liczby osób zgłoszonych z jednej instytucji lub wcześniejszego zakończenia przyjmowania zgłoszeń, o czym powiadomi Państwa w przesłanej informacji zwrotnej dotyczącej zgłoszenia.

Pobierz zaproszenie z programem szkolenia